picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

hyundai lublin otomoto, gdzie szukać ?

hyundai lublin otomoto, gdzie szukać ?

Czy znacie w okolicy miejsca takie jak autogiełda w Lublinie? Chcę kupić zadbanego klasyka od starszej osoby.

Andzia

Posty: 2

 
Najlepsze samochody używane w lubelskim dostaniesz w firmie: http://www.samochodylublin.pl. Sprzedawcy znają się na swoim fachu, a każde auto przed wystawieniem jest dokładnie sprawdzane.

Pyszności2

Posty: 3

 
Cześć, polecam sprawdzić wszystkie samochody używane z Lublina w komisach. Ja skorzystałem z usług jednego z nich i już od ponad 10 lat jeżdżę sprowadzonym autem. Nigdy nie wykonywałem poważniejszych napraw, a na wyposażeniu są nawet podgrzewane fotele. Sprawdź, albowiem wszystko załatwisz od ręki!

Serduszko4

Posty: 7

 
Przejrzyj wszystkie ogłoszenia marki VW z Lublina na otomoto. Wersje z rynku amerykańskiego znacząco różnią się od europejskich, w wielu przypadkach prezentują się o wiele ciekawiej!

Lizerazzz

Posty: 18

 
Ja nie mam dobrych doświadczeń z autami używanymi z Lublina. Nie ma tutaj dobrych komisów, a giełda samochodowa Lublin zionie pustkami. Pojedź do Warszawy, z pewnością wrócisz w nowych czterech kółkach :)

Kremussi

Posty: 22

 
Z pewnością zakupisz na OLX pojazdy używane w Lublinie. Dokładnie sprawdzaj każdą ofertę, bo bardzo w wielu przypadkach handlują tam nieuczciwi ludzie. Pamiętaj, iż kupując od kanciarza, wspierasz jego dalsze działanie, więc sprawdź dokładnie samochód. Pomogą w tym poradniki do znalezienia w sieci.

oligard

Posty: 14