picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, proszę o pomoc

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, proszę o pomoc

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym czasie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

dermert

Posty: 1

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Dziadek

Posty: 9

 
Nie wiem, albowiem jeżeli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Zazwyczaj mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Kowalski

Posty: 4

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Mariusz

Posty: 14

 
Od mnóstwo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Nie ulega wątpliwości mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, natomiast i chęci, wobec tego tak się dzieje.

alibali

Posty: 4

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeżeli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie zakupienia samochodu.

wrrraak22

Posty: 5