picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

przewozy do Niemiec, znacie firmę ?

przewozy do Niemiec, znacie firmę ?

Jechać do Niemiec swoim samochodem czy wybrać busa? Ktoś porównywał jak to wygląda pod względem kosztów? Jadę pierwszy raz i nie wiem, co wybrać dla siebie?

dominikaa

Posty: 5

 
U nas to jest tak, że jeśli jedziemy w kilka osób to moim samochodem. Jeśli jadę sam to nie ma to sensu, bo paliwo jest za drogie. Wtedy busem do Niemiec jest taniej.

xacti11

Posty: 16

 
Firma organizująca busy do Niemiec i innych krajów jest tutaj https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Można łatwo sprawdzić ich ofertę na stronie. Mają bardzo niskie ceny i często są jakieś rabaty, dlatego sporo daje się zaoszczędzić.

Kruk

Posty: 15

 
U nas to jest tak, że jeżeli jedziemy w kilka osób to moim samochodem. Jeśli jadę sam to nie ma to sensu, bo paliwo jest za drogie. Wtedy busem do Niemiec jest taniej.

Zlomex

Posty: 21

 
Kilka razy w roku korzystam z busów do Niemiec i jestem zadowolony. Firma przyjechała po mnie, a nawet mi pomogli w załatwianiu formalności. Robią to najczęściej przez telefon. Według mnie to dobre rozwiązanie, bo można bez stresu wsiąść do busa i jechać tam gdzie tylko chcemy. Trasa to już jest problem kierowcy.

Laseczka

Posty: 29

 
Bez kłopotów można odnaleźć firmę organizującą przewozy do Niemiec. Znajomy, co kilka miesięcy jedzie i wraca. Ma jakąś firmę, niemniej jednak nie wiem jak się nazywa. Jutro się będę z nim wdział to dam znać. Mnóstwo nie płaci, albowiem w wielu przypadkach wraca, czyli mu się to musi opłacać.

codePerformance

Posty: 11