picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

Krzyś3232

Posty: 3

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

alibaba

Posty: 9

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

CZesiek45

Posty: 2

 
Sensowna gwarancja na opony występuje w sklepie www.res-tires.pl, a mają nie tylko do ciężarówek, ale również maszyn przemysłowych, maszyn rolniczych i wózków widłowych. W razie czego można nawet zlecić serwis mobilny ogumienia na Podkarpaciu, co akurat zwiększyło moje zaufanie do tego sklepu. Bardzo rzadko się zdarza sprzedaż opon połączona z bezpośrednim serwisem, więc udostępniają tylko sprawdzone rozwiązania, żeby ludzie wracali.

Dragon

Posty: 7

 
U polskich przewoźników cały czas jest presja na bardzo niskie ceny. Każdy oszczędza, a oszczędzanie na ogumieniu to niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu.

dermuster

Posty: 6

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

Phylu

Posty: 3

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Marioleczka

Posty: 14

 
Michelin i Continental to ogumienie z dość innowacyjnymi mieszankami. A przecież to Michelin wprowadził radialne, więc tego można się trzymać przy zakupach.

Pelek_23

Posty: 11

 
Kiepskie opony to i kiepska geometria i pogorszenie parametrów jazdy. Ja sobie tego nie wyobrażam na co dzień.

Marko

Posty: 24

 
Podpatruję też działania konkurencji i sprawdzam, co u siebie wstawiają. Dobry wyznacznik, żeby oceniać najlepszych na rynku. Stawiam osobiście na opony, które wytrzymują największe obciążenia eksploatacyjne. Nie oszczędzam.

yarofe

Posty: 9