picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

przewozy do Niemiec, gdzie znajdę?

przewozy do Niemiec, gdzie znajdę?

W najbliższym czasie jadę pierwszy raz za granicę do pracy. Niestety nie wiem, czym tam dojechać. Możecie polecić mi korzystnie cenowo przewozy do Niemiec? Najlepiej proszę polecić mi konkretną firmą, z jaką wy podróżujecie.

czubek67

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem niesłychanie zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy schludne i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

inhuman

Posty: 5

 
Przewozy do Niemiec busem są bardzo tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Zyciowwy

Posty: 3

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, bowiem zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

matek562

Posty: 9

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeżeli coś macie to możecie mi też polecić.

100%UP

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec są różne można jechać z kilku województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy oferują swoje usługi. Może warto przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

Zlomex

Posty: 26

 
Przewozy do Niemiec są różne można jechać z kilku województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy proponują swoje usługi. Może warto przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

lechu98

Posty: 9

 
Zawsze wybieram busy do Niemiec. Jak dla mnie są to najwygodniejsze środki transportu. Autokaru nigdy nie lubiłam, niezwykle dużo ludzi w nich zawsze jedzie i często trzeba przejechać po całym polsce, aby ich powozić.

file444

Posty: 4