picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gdzie kupić nowy samochód Warszawa

gdzie kupić nowy samochód Warszawa

Witam wszystkich właścicieli samochodów Honda, stałem się posiadaczem samochodu tego producenta kilka tygodni temu i obecnie chce trochę go podszykować, kilka napraw podstawowych wykonać i zastanawiam się gdzie kupujecie części do swoich aut. W ogólnych sklepach z częściami, czy może jest jakiś sklep z częściami typowo oferowanymi pod kątem Hondy. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Wasuwa

Posty: 1

 
Warto wybrać taki salon, gdzie auto można kupić, ale też będzie można liczyć na kompleksową pomoc i obsługę jeśli chodzi o ogarnięcie kwestii związanych z finansowaniem takiego auta.

Julian

Posty: 19

 
Świetna baza części jest dostępna w sklepach, które na Hondzie się skupiły, często tam tylko masz części do starszych modeli.

Meryk87

Posty: 9

 
Ta oferta jaka jest w sieci to często zamienniki do Hondy, jak chcesz oryginalne to dobrze sprawdzaj co będziesz kupował, od kogo będą części pochodzić.

gruszk34

Posty: 5

 
Co do napraw to autoryzowane serwisy są na pewno pewniejsze, oryginalne części, dobre podejście do napraw więc gwarancja, że to będzie wszystko wykonane tak jak należy.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Oferta sklepów z częściami to najczęściej takie, gdzie są do różnych marek, natomiast chyba do Hondy konkretnie to przez dealerów i autoryzowane serwisy można szukać.

Rico

Posty: 8

 
Faktycznie z autami jest obecnie ten problem, że trzeba długo na nie czekać więc może zaglądaj do tych dealerów, którzy mają jakieś auta od ręki dostępne i z ich propozycji będzie warto skorzystać.

Mr Boks

Posty: 13

 
Dobra oferta części jest dostępna w sklepie https://www.autowitolinparts.pl/. Prowadzony przez dealera Hondy więc zdecydowanie na plus jeśli chodzi o dostępność części, z tym u nich nie będzie problemu, warto skorzystać.

mario72k

Posty: 22

 
W przypadku sklepów, które na Hondzie się skupiają często można będzie liczyć na te propozycje, które faktycznie są bezpośrednio z tą marką związane, takie sklepy mają większy wybór części.

bezi2

Posty: 2

 
Z mojej perspektywy jednak polecam szukać autoryzowanych serwisów. Może będzie nieco drożej ale masz gwarancję, że autem będą się zajmować osoby odpowiednio przygotowane z dostępem do właściwych części.

SABUR

Posty: 19