picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

serwis samochodów dostawczych w Zgierzu, poszukuję

serwis samochodów dostawczych w Zgierzu, poszukuję

Mam usterkę w aucie, ale nie mogę tego zdiagnozować. Jest mi potrzebna mechanika pojazdowa w Zgierzu, bo i tak muszę samochód zaholować i byłoby dobrze gdyby firma mieściła się na miejscu w moim mieście.

doprzodu67

Posty: 1

 
Wulkanizatora nie trudno jest znaleźć. Można przecież jechać do kogokolwiek. Inaczej sytuacja będzie wyglądała z naprawami, bo sam był samochodu do kogoś przypadkowego na pewno nie odstawił. Mam już zbyt dużo złych doświadczeń, dlatego wolę dawać do naprawy auto komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna i nie musi być tani.

Hezis

Posty: 3

 
Zlecałem wulkanizacji wymianę opon w Zgierzu, natomiast nie wiem, co to była za firma. Po prostu jechałem i było ogłoszenie to wstąpiłem. Na miejscu mi wymienili opony, natomiast to było przed sezonem to ruchu zbyt gigantycznego jeszcze wówczas nie mieli. Nie wiem jak to obecnie wygląda.

Miki

Posty: 8

 
Byłem na jednej ze stacji diagnostycznych w Zgierzu i tam ze wszystkim sobie bardzo dobrze poradzili. Muszę sprawdzić na rachunku gdzie to było, bo akurat byłem przejazdem.

Kiziak

Posty: 27

 
Wiele osób kieruje się ceną wybierając mechaniką. Tutaj trzeba uważać. Nie oznacza to, że płacimy dużo i jest super. Często właśnie jest tak, że wydaje nam się, że skoro zapłaciliśmy o wiele więcej to będzie w porządku, a tak nie jest.

denkrost

Posty: 7

 
Z tego, co wiemy to przeglądami rejestracyjnymi w Zgierzu zajmuje się kilka stacji diagnostycznych i raczej nie ma większych problemów, aby je znaleźć. Nie wszystkie wykonują naprawy, dlatego trzeba sprawdzić, jaki zakres usług mają dla nas przygotowany.

labuh

Posty: 12

 
Serwisy są dzisiaj coraz bardziej nowoczesne. To, zatem diagnostyka komputera czy jakieś skomplikowane naprawy nie są dla nich jakimś niezmiernie uciążliwym zadaniem.

labuh

Posty: 12

 
Byłem w serwisie samochodów osobowych w Zgierzu, który ma tutaj ofertę https://stacja-zgierz.pl. Szybko mi przeprowadzili diagnostykę, dlatego jestem zadowolony. Na końcu zleciłem im wykonanie przeglądu rejestracyjnego.

inhuman

Posty: 9

 
Naprawy są różne. Jeśli to tylko diagnostyka to potrzebny jest komputer i można działać. Jeśli to poważniejsza naprawa to samochód trzeba oddać do specjalistów.

Ycomojo

Posty: 3

 
Zlecałem wulkanizacji wymianę opon w Zgierzu, ale nie wiem, co to była za firma. Po prostu jechałem i było ogłoszenie to wstąpiłem. Na miejscu mi wymienili opony, ale to było przed sezonem to ruchu zbyt dużego jeszcze wtedy nie mieli. Nie wiem jak to dzisiaj wygląda.

Kasia1212

Posty: 9