picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

mechanik samochodowy Gdynia, poszukuję

mechanik samochodowy Gdynia, poszukuję

Poszukiwana jest profesjonalne blacharnia w Gdyni, która usuwa szkody z OC i AC. Byłoby dobrze gdyby mogli przygotować dla mnie samochód zastępczy. Jeśli macie kogoś solidnego to dajcie mi znać.

wieslawek

Posty: 4

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wówczas bez kłopotów można u nich naprawiać, albowiem cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

drogerka

Posty: 19

 
Dobrze przygotowany warsztat, który oferuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich specjalistów to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

labuh

Posty: 3

 
Korzystałem z blacharni w Gdyni i zrobili mi samochód super. Korzystają tam z najlepszych technik lakierowania. Jeden błotnik był do wyprostowania, ale z tym też sobie poradzili. Plusem jest to, że wykorzystują do lakierowania lakiery najlepszej klasy. To, dlatego efekt końcowy jest taki, jaki spełnia nasze wymagania.

Wariat

Posty: 3

 
Nie korzystałem z oferty blacharza. Miałem raz zardzewiały błotnik, ale kupiłem w kolorze i wymieniłem. Szybko poszło i co ważne wiele mnie to nie kosztowało.

@_yyy111

Posty: 5

 
Jeżeli ktoś szuka lakiernika w Gdyni to tutaj https://autodobrucki.pl/lakiernictwo/ jest warsztat, który się tym zajmuje. Mają samych specjalistów i co ważne dużo nie biorą za naprawy.

dada45

Posty: 7

 
Korzystałem z blacharni w Gdyni i zrobili mi samochód super. Korzystają tam z najlepszych technik lakierowania. Jeden błotnik był do wyprostowania, lecz z tym też sobie poradzili. Plusem jest to, iż wykorzystują do lakierowania lakiery najlepszej klasy. To, zatem efekt końcowy jest taki, jaki spełnia nasze wymagania.

Śmieszek

Posty: 15