picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Rękawice ochronne, szukam sklepu!

Rękawice ochronne, szukam sklepu!

Potrzebuję do ogrodu plandekę ochronną. W marketach jest drogo, może macie rozeznanie gdzie można coś takiego dostać w jakiejś niższej cenie. Bardzo dziękuję za pomoc.

david011

Posty: 11

 
Mnie interesuje oferta grille ogrodowe. Od dawna marzy mi się jakiś profesjonalny grill, jak na razie mamy starego weterana, ale jakoś służy. Chyba lepiej zrobić taki zakup w takiej właśnie hurtowni, bo jest zdecydowanie taniej, niż w marketach. Poza tym widzę z opisów wynika, że to jakościowe grille na lata.

Abyss

Posty: 14

 
Nie byle jaka oferta. Widać, że internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest przez rzetelną firmę. Można tu znaleźć sporo potrzebnego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

Funtus009

Posty: 14

 
To miło, że można gdzieś parę groszy zaoszczędzić. Miałam nabyć właśnie agrowłókninę do ściółkowania, tu jest taniej. U mnie w mieście nie ma takiej hurtowni, więc chyba zacznę bardziej cenić szanse internetowe :) Jakoś zawsze nie podchodziłam z entuzjazmem do takich zakupów:)

Kitas

Posty: 10

 
Mnie też taka propozycja hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to dużo łatwiejsze zakupy.

Sarenka

Posty: 12

 
Taki siewnik ręczny muszę sobie sprawić. Ktoś już siał za pomocą takiego sprzętu? Nie jest drogi w porównaniu z komfortem i niekiedy też niewątpliwie. Naprawdę pomysłowa rzecz.

nevya22

Posty: 17

 
To bardzo porządny internetowy sklep ogrodniczy http://domogrod24.com. Szeroka oferta, mnie pasuje cenowo, więc zachęcam zajrzeć, bo jest w czym wybierać.

Wacław

Posty: 16

 
Taki sprzęt ogrodniczy to komfortowe rozwiązania. Wiem coś o tym, albowiem gdy nie miałem opielacza ręcznego to faktycznie mocno się napracowałem. Z takim gadżetem to sama przyjemność :)

dzejs

Posty: 13

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Świetna sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny naprawdę ok.

yarofe

Posty: 25

 
O agrowłókninie czarnej też mnóstwo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, iż produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

filemon66

Posty: 18