picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki dla rolnictwa, proszę o pomoc

siatki dla rolnictwa, proszę o pomoc

Witam. Mam pytanie o siatki dla zwierząt domowych służące do ochrony, czy to rzeczywiście skuteczne rozwiązanie? Jeśli robiliście takie zabezpieczenia na przykład w oknach itp., dajcie znać. Dziękuję.

Kuniarz

Posty: 7

 
Jak szukacie dobrej jakości siatek dla rolnictwa, to polecam tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkilesne-dogrodzenia. Mają tu niezły wybór, bo to oferta dokładnie wiodącego producenta.

Dyduszek

Posty: 13

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym naprawdę, żeby to był kupowanie na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to niewątpliwie niezwykle dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

stopiw7

Posty: 24

 
Uratowały nas siatki na ptaki, wobec tego polecamy. To są faktycznie mocne siatki, dzięki którym można odpowiednio zabezpieczyć każde miejsce. Siatki są nie do zdarcia, przede wszystkim są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe.

Tenesy90

Posty: 21

 
Jeżeli już jesteśmy przy siatkach PP i PE, to powiem, iż sam zamontowałem takie siatki na ptaki w ogrodzie, żeby nie wyżerały owoców. Skuteczność jest naprawdę bardzo dobra. Polecam.

miner33

Posty: 13

 
No jasne, że zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wówczas siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w doświadczonym miejscu.

Kremussi

Posty: 18

 
Sam jestem zainteresowany siatkami dla zwierząt domowych. Nie wiem jednak, co będzie wyższe siatka z polipropylenu czy siatka z polietylenu? Jestem nastawiony na zakup olbrzymiej ilości, bo również na działkę jako ogrodzenie, więc może podpowiecie i polecicie jakiś sprawdzony sklep? Z góry dziękuję.

alus

Posty: 4

 
Wszystko zależy od parametrów. Jak wybierzesz siatki dla rolnictwa, to możesz wykonać z nich nawet ogrodzenie. Wówczas jednakże lepiej sięgnąć z usługi montażu. Sam korzystałem i poszło prędko i sprawnie. Jestem usatysfakcjonowany nie tylko ze skuteczności tego rozwiązania, niemniej jednak też z odporności takiej siatki na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników pogodowych.

Yuri20

Posty: 10

 
Siatki rybackie są doświadczonym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się wyśmienicie, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

TomekK

Posty: 16