picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Poszukuję siatki na oczka wodne

Poszukuję siatki na oczka wodne

Przeglądałem ostatnio siatki na oczka wodne i właśnie czegoś takiego będę potrzebował na wiosnę. Może polecacie jakiegoś sprawdzonego, zaufanego producenta.

demonn

Posty: 5

 
Muszę sprawdzić. W sumie też rozglądamy się za podobnymi zabezpieczeniami. Siatki na ogród widzę, że są o tyle fajne, że są zarówno skuteczne, trwałe i wyglądają dobrze. Znajoma ma na działce, całkiem dobrze wygląda takie ogrodzenie.

pawel253

Posty: 9

 
Jeżeli zależy wam na siatkach na oczka wodne, polecam tego producenta https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinaoczkawodne. Nie bez powodu polecam akurat tę ofertę. To znany i ceniony producent. Sam tu kupowałem i jestem usatysfakcjonowany z jakości. Pierwsza klasa :)

Dyduszek22

Posty: 8

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

Bankowy

Posty: 15

 
Lecz co z wyglądem? Mąż też namawia mnie na takie siatki ochronne na ogród, ale jakoś nie jestem przekonana. Widziałabym tutaj zupełnie różne rozwiązanie :) Może coś podpowiecie? Byłabym niesłychanie wdzięczna.

miner33

Posty: 13

 
To najlepszy jest polipropylen? Bo z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bo w przyszłym roku sam będę miał podobny problem, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

zeus83

Posty: 20

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, niemniej jednak się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, niemniej jednak jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej zakupić w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, bowiem w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie niestety.

Januszek

Posty: 5

 
Z tych siatek ochronnych na ogród zamierzam wykonać konkretne ogrodzenie i przegrodzić część rekreacyjną od uprawnej. Waham się jednak, gdzie nabyć siatki. W sieci jest sporo ofert i nie bardzo orientuję się, jak odróżnić te wyższe od gorszych :D Może jakaś podpowiedź z waszej strony. Jak coś to bardzo dziękuję.

dof77

Posty: 12

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość istotną rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak kupię siatkę polipropylenową, będę miał pewność, że będzie na lata.

asiunia44

Posty: 13