picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Meizitanc, szybkie odchudzanie

Meizitanc, szybkie odchudzanie

Hej. Moje poszukiwania preparatu do odchudzania zatrzymały się, gdy znalazłam Meizitang.

Stoję przed ostateczną decyzją – kupić go?

fuey

Posty: 20

 
Cześć. Zapytałam niedawno kolegę, który jest trenerem na siłowni, co może mi pomóc w odchudzaniu. Odpowiedział, że ćwiczenia i dodatkowo środek Meridia. Jak oceniacie taką propozycję kuracji? Zaznaczam, że jestem absolutnym laikiem i mogłam uwierzyć w absolutną bzdurę, jeżeli chodzi o ten środek, ale może rzeczywiście jest coś na rzeczy.

Kleooo6

Posty: 14

 
Cześć.

Widziałam, że sporo pozytywnych opinii zebrała Meridia. Muszę przyznać, że na mnie nie zadziałała tak, jak się tego spodziewałam. Zanotowałam niewielki spadek wagi, ale mam świadomość, że nie na wszystkich środek działa w identycznym stopniu.

Bączeak

Posty: 17

 
Witajcie, tu Adrian.

Moja dziewczyna stosowała ostatnio Meizitang, ale postanowiłem, że nie będę gorszy i także poprawię swoją sylwetkę i zmniejszę wagę. Połączyłem stosowanie tego środka z aktywnością fizyczną na siłowni, gdzie naprawdę wyciskałem siódme poty.

Skutek? Mniej o 5 kilogramów w miesiąc i lepsza sylwetka!

NaMber

Posty: 16

 
Dzień dobry, nazywam się Monika.

Niedawno widziałam jak reklamowany był preparat Biomag odchudzanie i doszłam do wniosku, że nie zaszkodzi spróbować jego zastosowania. Jestem zbudowana wynikami, bo pierwsze dni przyniosły już wyraźny spadek wagi, a więc wręcz boję się, co będzie dalej.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Heja. Przedmiotem mojego zainteresowania był niedawno preparat Meizitanc. Trudno było mi się odnieść do jego skuteczności, ale zastosowałem go na własnej skórze. Powiem szczerze –rewelacja, polecam teraz wszystkim znajomym, którzy mają problemy z nadwagą, takie jak ja… miałem, bo już nie mam!!!

labuh

Posty: 22

 
Cześć, z tej strony Ania. Od trzech tygodni stosuję Sibutramine 20 mg i jestem w prawdziwym szoku, bo nawet w snach nie wyobrażałam sobie tak bardzo skutecznego środka, który dostępny jest w Polsce całkiem legalnie. Zapłaciłam za niego coś w granicach 150 złotych i nie żałuję.

Robię przerwę i następną kurację, aż wrócę do wagi sprzed ciąży.

Serduszko4

Posty: 18