picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Oprawy LED awaryjne, polecicie coś ?

Oprawy LED awaryjne, polecicie coś ?

Czy ktoś z was kupował oprawy LED typu downlight i jest w stanie powiedzieć mi czy faktycznie warto je kupować?

Dyduszek22

Posty: 8

 
Awaryjne oprawy LED są moim zdaniem niezbędne do tego aby ułatwić poruszanie się po obiekcie osobom, które są w nim pierwszy raz i nie znają go jeszcze dokładnie.

showmemore43

Posty: 10

 
Sam prowadzę firmę i bardzo dobrze wiem jak ważne jest redukowanie kosztów. Dlatego też polecam Ci zakup opraw LED typu downlight aby zmienić całe oświetlenie na LED. Możesz być pewien, że oświetlenie tego typu umożliwi Ci zaoszczędzenie faktycznie sporych kwot pieniędzy.

mew soncz7777

Posty: 14

 
Osobiście nie wyobrażam sobie dziś montażu któregokolwiek innego oświetlenia niż LED. Oświetlenie LED do prawidłowego starania wymaga również opraw LED jednak w mojej opinii jak najniezwyklej należałoby w nie zainwestować ponieważ pozwoli to na uzyskanie wręcz dużych oszczędności na kosztach energii.

345_14

Posty: 13

 
Jeżeli zależy Ci na awaryjnych oprawach LED naprawdę wysokiej jakości to moim zdaniem najlepiej jest zakupić je w sprawdzonym sklepie. Uwierz mi, że pieniądze, które dołożysz do zakupu tego typu produktów bardzo szybko Ci się zwrócą i będziesz w pełni zadowolony z tego, że wcześniej nie oszczędzałeś i zainwestowałeś w jakość.

Jermeri

Posty: 16

 
U siebie w domu również posiadam oświetlenie LED i tak jak mówisz do jego montażu potrzebne są specjalne oprawy LED. Kupowałem je we Wrocławiu i wcale nie są one tak drogie jak niektórym się wydaje. Są za to bardzo solidne i z pewnością będą w stanie posłużyć mi przez naprawdę bardzo długi czas.

wiwer5

Posty: 15

 
Moim zdaniem najlepsze awaryjne oprawy LED odnajdziesz w sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Awaryjne-LED/76, na spostrzeżenie w tym sklepie zasługują w mojej opinii przede wszystkim niezwykle atrakcyjne ceny.

Zygzaczek

Posty: 17

 
Bardzo mocno zachęcam Cię do zmiany oświetlenia na LED ponieważ moim zdaniem nie jest to wydawanie pieniędzy a inwestowanie. Oświetlenie LED bardzo szybko zacznie przynosić Ci duże korzyści.

robson900

Posty: 30

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne ponieważ oświetlenie LED pozwala na ogromnie większą oszczędność a jest w analogicznej cenie.

1983ar

Posty: 18

 
Sam korzystam z opraw LED zakupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeżeli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich zakup jest jak najbardziej opłacalny.

Leodewinek

Posty: 18