picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tychy rolety, polecicie ?

tychy rolety, polecicie ?

Poszukuje oferty z oknami z Tych. Jeśli wiecie, jaka firma ma plastikowe okna, które dużo nie kosztują, a jednocześnie są wykonane z najlepszych materiałów to dajcie mi znać.

wieszdo87

Posty: 1

 
Ta sama firma, jaka ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, wobec tego należałoby sobie to sprawdzić. Można zamówić gotowy komplet i wówczas w domu będzie o wiele cieplej i przyjemniej. Oferty są niezmiernie dobrze przygotowane przez taką fachową firmę.

QwerTery

Posty: 4

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko niezwykle dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najniezwyklej praktyczne. Znalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, lecz niezwykle krótko wszystko udało im się zamontować. To dziś rolety działają tak jak należy.

jpyzio

Posty: 8

 
Znalazłem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/4,rolety-materialowe/17,roleta-dzien-noc.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, natomiast na pierwszy rzut oka wyglądają faktycznie niesłychanie dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

Dervyl

Posty: 14

 
Mam rolety z Tych od firmy, jaka jest obecna na rynku od mnóstwo lat. Jestem niezwykle zadowolony, albowiem nie spodziewałem się, iż rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

TomekK 

Posty: 2

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma rzeczywiście się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, niemniej jednak tradycyjne i jestem z ich oferty rzeczywiście bardzo zaspokojony.

Dyduszek

Posty: 15

 
Testowałem różne rozwiązania, ale jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co warto wybrać. Niskie ceny, ale i wysoka, jakość wykonania to oferta dla nas.

edziu

Posty: 6

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, ale nie mogę obecnie tego znaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

syrena88

Posty: 10