picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

piany pur

piany pur

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z izolacjami wykonywanymi z pianki PUR, czy to faktycznie rozwiązanie, które lepiej się będzie sprawdzać niż wełna do izolacji? Czy faktycznie warto w tym kierunku działać i na taką izolację się decydować?

Ciapeczek

Posty: 2

 
Staraj się szukać kogoś kto ma odpowiednie doświadczenie i pracuje z dobrej jakości piankami oraz wykonuje natrysk z nowoczesnymi maszynami, które będą gwarantować wysoką jakość takiej usługi. To ważne, ponieważ maszyny niskiej jakości nie zagwarantują skutecznej izolacji.

Nikuś23

Posty: 6

 
Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie pianka PUR przede wszystkim dlatego, że taka izolacja nie ma mostków termicznych, żadnym materiałem takiej skuteczności nie uzyskasz.

Ymooo2

Posty: 12

 
Na Śląsku mogę polecić https://ekopur-system.pl. Firma wykonuje natryski piani od 10 lat, jedna z pierwszych na rynku. Po wykonaniu izolacji dostałem od nich deklarację aplikatora z informacjami na temat wykonanej usługi i wszystkie informacje o piance i maszynie natryskowej.

Lupusx

Posty: 5

 
Wybieraj wykonawcę do natrysku z doświadczeniem, który zadba o w pełni profesjonalną usługę i zagwarantuje, że izolacja będzie stać na wysokim poziomie. Na pewno istotne będzie także to jaką maszyną będzie robiony natrysk.

Phylu

Posty: 3

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

mateo29

Posty: 8

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

dominikk6

Posty: 8

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

Julian

Posty: 8