picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, która firma ?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, która firma ?

Kto zajmuje się montażem ogrzewania podłogowego w Krakowie? Znacie firmę, która solidnie do tego pochodzi? Zależy mi nie na cenie, a na tym, aby moje ogrzewanie podłogowe nie sprawiało mi żadnych problemów.

dominikk6

Posty: 1

 
Pamiętajcie o tym żeby zawsze wybierać firmę, jaka ma doświadczenie. Przy ogrzewaniu podłogowym jakiekolwiek nieszczelności prowadzą do poważnych awarii i bardzo wysokich kosztów naprawy. To się nie opłaca.

iSoyer3

Posty: 15

 
Zanim się zabierzemy za montaż ogrzewania na podłodze trzeba pamiętać, aby wszystko niesłychanie dokładnie wyizolować. Tylko wówczas będzie to działać w prawidłowy sposób i nie będzie sprawiało najmniejszych problemów. Lepiej jest zapłacić hydraulikowi wiecej, ale niech użyje najlepszych materiałów do montażu.

gruszk56

Posty: 6

 
Sam zatrudniłem hydraulika z Niepołomic i dał radę. Pracy było rzeczywiście niezwykle dużo, ale jakoś sobie z tym poradził. Już drugi sezon korzystam z takiego ogrzewania i nie wywołuje mi żadnych kłopotów. Uważam, że była to odpowiednia decyzja, że montować ogrzewanie.

wawrzyn56

Posty: 5

 
Jednym ogrzewanie podłogowe pasuje innym nie. Słyszałem, że jak ktoś ma problemy z krążeniem to nie powinien mieć takiego ogrzewania. Z drugiej strony idealnie nadaje się dla alergików czy astmatyków. Warto się zastanowić nad montażem takiej instalacji w swoim domu analizując jej wady oraz zalety.

pawel253

Posty: 4

 
Długo szukałem firmy, która byłaby w stanie się zająć montażem instalacji ogrzewania podłogowego. Mnóstwo się naczytałem i dopiero wtedy wybrałem kogoś, kto zajął się wszystkimi pracami. Firma dała sobie niesłychanie dobrze radę. Pracy jest dużo i nie jest lekko.

pawel253

Posty: 2

 
Zanim się zabierzemy za montaż ogrzewania na podłodze trzeba pamiętać, aby wszystko bardzo dokładnie wyizolować. Tylko wtedy będzie to działać w prawidłowy sposób i nie będzie sprawiało najmniejszych problemów. Lepiej jest zapłacić hydraulikowi więcej, ale niech użyje najlepszych materiałów do montażu.

TomekK

Posty: 4

 
Dla poszukujących firmy, która montuje ogrzewanie podłogowe w Skawinie polecam firmę http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Oni są bardzo dobrze przygotowani i mają najlepszą ofertę. Sam korzystałem z ich usług jak i wielu moich znajomych.

Śmieszek

Posty: 15

 
Korzystam od dwóch lat z ogrzewania podłogowego i nie sprawia mi żadnych problemów. Nawet w największe mrozy było ciepło. Mam też spore oszczędności, dlatego według mnie takie ogrzewanie to był strzał w dziesiątkę.

@_yyy111

Posty: 10

 
Znajomy wybrał sobie firmę, która zamontowała mu ogrzewanie podłogowe w Nowym Brzesku, ale nie wiem dokładnie, kto to był. Będę się z nim dzisiaj widział to dam znać, jaka to firma. Wiem, że od lat korzysta z takiego ogrzewania podłogowego i nigdy nie mówił żeby się coś złego działo. Widać, że firma wie, co ma robić.

Lupusx

Posty: 4