picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony www Łódź, która firma ?

strony www Łódź, która firma ?

Poszukuje firmy, która zajmuje się projektowaniem stron w Łodzi i robi to solidnie. Byłoby dobrze gdyby firma miała do wyboru różne pakiety. Porównam je sobie i wtedy zdecyduje, który jest dla mnie najlepszy.

Dziadek

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

majer111

Posty: 14

 
W teorii wydaje się, że zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, że to wcale proste nie jest i trzeba mieć dużo wiedzy. Do tego potrzebujemy jeszcze bardzo dużo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Kitas

Posty: 1

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem niezmiernie zadowolony z końcowych efektów.

89ostry89

Posty: 6

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie.

HARY1953

Posty: 24

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Kitas

Posty: 8

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił mnóstwo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do której firmy w Łodzi pożądane byłoby się zgłosić z nowym zadaniem.

pawel253

Posty: 5

 
Dziś każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było porządne dziesięć lat temu. Dziś, jeśli chcemy, aby taka strona była poprzez osób odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, lecz trzeba będzie mieć wiedzę oraz niesłychanie olbrzymie doświadczenie.

maniek

Posty: 11

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Dzidzia

Posty: 3

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie w szczególności korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

sebastian90

Posty: 5