picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

metoda kaizen, gdzie szukać ?

metoda kaizen, gdzie szukać ?

Dzień dobry, poszukuję dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

q-olek

Posty: 5

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w własnej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

blain_23

Posty: 20

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, wobec tego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odszukasz mnóstwo interesujących informacji. na inne tematy związane z firmą.

Abaddon616

Posty: 20

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zaradzić naprawdę dużo, natomiast to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Iwona3

Posty: 18

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

mercedess

Posty: 16

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w fachowy sposób. Uważam, że częstokroć to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

pioner

Posty: 10