picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

auto zkittlez, sklep online

auto zkittlez, sklep online

Nasiona auto og kush to podobno roślina automatycznie kwitnąca. To prawda? Uprawiana jest w wilgotnym klimacie?

alidomus

Posty: 1

 
Nie za wiele wiem o konopiach. Tyle, co się gdzieś słyszało. Myślę, że w Internecie też nie wszędzie są wiarygodne informacje, dlatego trzeba uważać na to skąd się je bierze. Chcemy mieć przecież pewne źródło informacji.

FOTO-PHOTO

Posty: 24

 
Znajomy kupował dla siebie nasiona auto zkittlez i był bardzo zadowolony. Z tego, co wiem je miał ze sklepu internetowego, który działał legalnie w Polsce. Dawniej nie było tak łatwo szukać informacji, dlatego trzeba się cieszyć, że dzisiaj legalnie nasiona można zamówić.

matek562

Posty: 6

 
Wiele czytałem na temat nasion northern light na stronie https://panpestka.pl/product/northern-lights/. Należałoby zdobywać wiedzę, jaka na pewno każdemu się niesłychanie przyda, albowiem u mnie właśnie tak się stało.

narcyzek

Posty: 7

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. Inaczej sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeśli kogoś złapią to będzie miał poważne problemy. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

pawel253

Posty: 11

 
Wybór nasion konopi jest bardzo duży, dlatego warto odwiedzić sklep internetowy, który jest w nie zaopatrzony. Kupować możemy, ale siać już nie możemy i trzeba o tym pamiętać. Te nasiona, które są sprzedawane są według prawa dla kolekcjonerów.

miś_biały

Posty: 9

 
Dzisiaj marihuana medyczna zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Nie ma się, co dziwić, iż nasiona są dostępne w sprzedaży. Można jedynie żałować, iż każdy z nas nie może we własnym zakresie sobie z nich korzystać. W innych krajach uprawa dla siebie jest całkowicie legalna.

Lupusx 

Posty: 6