picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

odzież boho, jaki butik ?

odzież boho, jaki butik ?

Ostatnio kupiłam sobie sukienkę bez ramion, natomiast dość wielokrotnie mi spada. Macie na to jakiś sprawdzony sposób?

guster

Posty: 1

 
Jak najniezwyklej lokalizacja przy otwieraniu własnego butiku odzieżowego ma znaczenie. Przede wszystkim w mnóstwo przypadkach może ona stanowić o ilości klientów. Jeśli zdecydujecie się na słabą lokalizację i taki butik np. nie będzie widoczny dla przejeżdżających ludzi wtedy może być Wam trudno o dużą liczbę klientów.

TomekK

Posty: 4

 
Musisz wiedzieć o tym, że sukienki ołówkowe na pewno nie są dla każdej kobiety, bo praktycznie zawsze mocno eksponują ciało, a nie wszystkie kobiety to lubią.

Sarenka

Posty: 2

 
Z tego co mi wiadomo to sporo kobiet chce kupić sukienki z dekoltem, ale nie wie gdzie ich szukać. Mogę polecić butik pod tym adresem: https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-dekoltem. Robiłam tam zakupy już kilka razy i w zasadzie nie mogę powiedzieć na ten sklep złego słowa.

zeus83

Posty: 20

 
Muszę się pochwalić, że ostatnio kupiłam dla siebie sukienkę z falbankami przez Internet i jestem naprawdę bardzo zadowolona z całej transakcji – została ona dostarczona do mnie szybko i bez żadnych problemów. Dodatkowo jej jakość jest na wysokim poziomie na czym bardzo mi zależało podczas tego zakupu.

Boss

Posty: 11

 
Jeżeli w swojej garderobie macie jakieś bluzki hiszpanki to polecam Wam dokupić do nich jeszcze jakieś dodatki. Przynajmniej według mnie prezentuje się to o wiele lepiej. Wcale na takie dodatki nie trzeba wydawać nie wiadomo której ilości pieniędzy, albowiem z powodzeniem można odnaleźć te tanie.

wom_ww

Posty: 20

 
Jeśli zależy Wam na wysokiej jakości ubraniach dla kobiet to polecam Wam odzież boho butik. Trzeba jednak kupić ją w sprawdzonym miejscu, bo w przeciwnym wypadku niestety może okazać się, że będzie podrobiona.

Rimano

Posty: 9